resimler

pilot görüntüler


planları görmek için:

site plan
2 bed apartment
3 bed apartment
3 bed duplex villa

 

Seaview 2

Yeni lüks bir tesis olan Seaview 2, 2 ve 3 odalı ikiz villa dairelerin tümü deniz manzaralıdır. Bodrum yarımadasının kuzeyi balıkçı kasabası Güllük’te yer almaktadır. Plaja 5 dakika Güllük merkeze 15 dakika yürüme mesafesindedir.

Bodrum şehir merkezi 30 dakika, havaalanı 15 dakika araba mesafesindedir. Bu yapılar sadece mükemmel bir tatil/emeklilik değil, iyi bir yatırım fırsatıdır.

2 odalı dairelerı hepsi deniz manzaralı, salon ve yemek odası, hazır mutfak, 1 banyo, 2 balkon/teras. Toplam kullanım alanı 103-106 metre kare arasındadır. Tüm dairelerde air condition vardır.

3 odalı dairelerı hepsi deniz manzaralı, salon ve yemek odası, mutfak, 2 banyo biri ebeveyn, 3 balkon/teras. Toplam kullanım alanı 122 metre karedir. Tüm daireler air condition vardır.

İkiz villaları salon, ayrı yemek odası, hazır mutfak, balkon veya teras ve tuvalet giriş katına. 3 yatak odası, balkon ve biri ebeveyn 2 banyo yukarda. Her villada air condition vardır. Toplam kullanım alanı (giriş katı ve 1. kat) 134 metre karedir.

Özellikler:

Ortak kullanım alanı yüzme havuzu, bahçe ve otopark. Temizlik servisi isteğe bağlıdır.

36 ünite ile 5 blok daireler ve 14 ikiz villa

site plan

2 bed apartment

3 bed apartment

3 bed duplex villa